REPLUMPING BOOSTER

4.750 L

  • Rivendos densitetin në lëkurë nga brenda, duke e lënë atë të fortë dhe me fleksibel.
  • Redukton shenjat e moshës dhe jep një pamje të qetë, të shndritshme dhe të relaksuar.

Perdorimi: apliko 3-4 pika ne fytyre dhe ne qafe dhe masazhojeni derisa lekura ta perthithi. Mund te miksohet edhe me kremin per nje aplikim me te lehte.

Perberesit: Bioretinol- Rikthen densitetin e lëkurës me efekt mbushjeje të rrudhave dhe e bën lekuren të shndritshme dhe të butë.

Nuk permban: PARABENS / SILICONES / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCES / ARTIFICIAL COLORANTS / GMO / PHTHALATES

REPLUMPING BOOSTER

4.750 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro