SAHASRARA CHAKRA SET

2.400 L

Seti GLOV Sahasrara Chakra përmban:

  • Turbanin rozë të flokëve GLOV i cili ju lejon të shkurtoni kohën e tharjes së flokëve! I bërë nga një material i butë dhe me gëzof që nuk dëmton ose ngatërron flokët, do të jetë e përkryer për trajtimet e perkujdesit të flokëve.
  • Maskën ultra-ushqyese të flokëve GLOV Hair Harmony, e cila ushqen dhe rigjeneron thellësisht flokët. Ajo vendoset në pjesët më të dëmtuara të flokëve duke rindërtuar në mënyrë inteligjente sipërfaqen e tyre. Përmban deri në 93% të përbërësve me origjinë natyrale. Ka një aromë të këndshme dhe relaksuese që qëndron në flokë për një kohë të gjatë.
  • Seti është i paketuar në një çantë të përshtatshme që do të jetë perfekte për udhëtime dhe për ruajtjen e produkteve tuaja kozmetike.
  • Të dy produktet janë të përshtatshem për të gjitha llojet e flokëve dhe nuk janë testuar te kafshët.
SAHASRARA CHAKRA SET

2.400 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro