SILVER STEEL HAIR BATH

4.100 L

  • Shampoo kunder te verdhes se padeshirueshme per floket gri dhe te bardhe.
  • U jep flokeve shume shkelqim. Butesisht pastron yndyren e tepert dhe papastertite e flokeve.
  • Fito-peptidet u japin force dhe densitet flokeve.

Perberesit: Oriz biodinamik i pasur me acide yndyrore esenciale, proteina dhe kripëra minerale. Orizi jep strukturën dhe hidraton fibrat e flokut. Phyto-peptides- në sajë të peshës molekulare të reduktuar, e cila u mundëson atyre të depërtojnë thellë në fibrat e flokëve, ato forcojne , i japin volum dhe strukture flokeve.  Ethical Carambola- të pasura me antioksidantë, minerale dhe phytonutrients me vetitë antioksiduse. Lufton radikalet e lira që çojnë në plakjen e lëkurës dhe flokëve

Nuk permban: PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

SILVER STEEL HAIR BATH

4.100 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro