SLIM IN ROYAL FUDGE

600 L

Nje rimodelim i Invisibobble® ORIGJINALE  per ti dhene nje pamje me elegante, qe ben te mundur perdorimin edhe si nje aksesor te padukshem ne floke ose nje byzylyk  fashion ne dore.

  • Nuk lë shenje në flokët tuaj
  • Eshtë i papërshkueshëm nga uji
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
SLIM IN ROYAL FUDGE

600 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro