SPRUNCHIE ROSIE STAR

1.900 L

Tani, Scrunchie i  famshem është kthyer përsëri ne trend! Invisibobble® u bashkua me stilisten britanike të bizhuterive Rosie Fortescue për të krijuar bizhuteri të para në botë për flokët që dashurojnë flokët. SPRUNCHIE vjen në një version të XXL të butë, duke përfshirë një spille për ta bërë atë të shkëlqejë edhe më shumë. Super elastik, i butë ne prekje dhe i mbështjellë me cope elegante, per ta bere sa me tërheqësi nga syte dhe te pershatshem per perdorim te perditshem. Fshehur nën copen luksoze, Invisibobble® SPRUNCHIE përmban një origjinal klasike, duke bere qe te përfitohen te gjitha avantazhet  që vijnë nga  super “talenti” i tij .

  • Aksesor fashion
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
SPRUNCHIE ROSIE STAR

1.900 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro