SUBRINA KERATIN MASK

3.100 L

Maska e keratines eshte nje krem me teksture te bute dhe kremoze qe i dhuron flokut ushqim intensiv, butesi dhe shkelqim. Floket jane te te ushqyera ne thellesi dhe te bute si mendafsh

Perberesit aktive:  Gjalp Shea, Keratine, Izomerat e Sakarideve

Lloji i flokëve: Për flokëshume të thatë, të trajtuar kimikisht dhe të dëmtuar.

Perdorimi: Aplikojeni në flokë të larë, krihini dhe lëreni për 5-10 minuta. Shpëlajeni tërësisht. Për rezultate më të mira, përdoreni në kombinim me produkte të tjera të linjës Subrina Professional Keratin.

500mL

SUBRINA KERATIN MASK

3.100 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro