SUN PROTECTIVE ELIXIR

4.400 L

  • Vaj dielli ushqyes per floket, me mbrojtje nga rrezet UV
  • Ai formon një mburojë të padukshme për të mbrojtur flokët nga ekspozimi i zgjatur ne diell dhe nga thatësia e shkaktuar nga uji i kripur, klori ose rëra.
  • Mbron nga rrezet UV, ushqen dhe shkëlqen floket. Nuk yndyros, nuk rëndon ne flokë.

Perdorimi: Para ekspozimit në diell, spërkatni të gjithë flokët duke u fokusuar tek majat. Përsëriteni aplikimin në rast të ekspozimit të zgjatur në diell.

Perberesit:Fara Anise biodinamike, performojne si antioksidant te cilet luftojne radikalet e lira te shkaktuar nga  agresoret e jashtem.

Fara organike te Baobabit, te cilat fale acideve yndyrore te ngopura, rrisin elasticitetin dhe forcojne lipidet ne shtresat e lekures.

Vaji I perftuarnga fruit I pasionit, I shton flokeve hidratimin

Nuk permban: SLS & SLES FREE / PARABEN FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

 

Out of stock

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro