TOP COAT MATTE 7.3ML

CND™ Shellac™ Alluring Trilogy Koleksioni i Top Coat

Zbuloni 3 Top Coat me efekte speciale si:

Mat , nje shtrese e holle dhe ngjyra juaj transformohet ne nje kadife te bute me efekt mat

Glitter, nje shtrese e holle dhe ngjyra juaj do te kete nje vello me micro-xixa te kuqe, blu dhe jeshile

Pearl, nje shtrese e holle mbi ngjyren e aplikuar dhe efekti i perles do te jete i mahnitshem

Categories: , , ,
Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro