TRATTO

5.200 L

  • 100% esence vegjetale per rrobat dhe te brendshmet
  • Përzierja e vajrave esenciale të mbledhur në fusha dhe të përpunuara në laboratorët tanë alkimikë, ku të gjitha shënimet individuale janë bashkuar së bashku duke u dhënë jetë një aromë të dallueshme dhe unike, ashtu si bimët nga te cilat eshte perbere.

Perdorimi: Ne shtepi– spruconi Tratto mbi te brendshmet tuaja, perde, jasteke, qilima per te krijuar pervojen e fresket dhe mbreselenese te nje udhetimi ne mesdhe.

Per rrobat- ideale per rrobat, shallet, atletet. Do ndiheni me te freskuar edhe ne vende qe jane te mbushura plot me njerez,vendet e pritjes si dhe ne transportin publik.

Ne kohen e lire– Ideale për të luftuar aromat shumë të forta të disa vendeve (restorante, piceri, etj.),

Ne udhetim- sprucojeni atë në brendësi të makinës tuaj, në valixhe dhe ne canta. Përdorni Tratto për të oksigjenuar veten dhe për të marrë ajër të ri.

Perberesit: Limon biodinamik, Portokalli i ëmbël dhe i hidhur, citrus – luajne nje efekt energjie dhe anti- stresi ne mendje.

Verbena, Lavender, Juniper- krijojn nje veprim qetesues dhe aroma-terapik.

Trendafili, Jasmine, Ylang Ylang- stimulon shqisat me nje efekt afro-diziak.

Nuk permban: 100% esence vegjetale.

TRATTO

5.200 L

Kategori: , , ,