ULTRA-RICH BODY OIL

6.050 L

Një trajtim 100% natyral me vaj rigjenerues ideal për masazhe, falë efektit të tij kundër plakjes dhe forcimit të lëkurës.

  • Rigjeneron thellësisht dhe elasticizon indin e lëkurës
  • Lufton dobësimin e lëkurës, duke përmirësuar tonifikimin dhe shtrëngimin e lëkurës
  • Ushqen dhe hidraton thelle lekuren
  • Cruelty Free & Vegan

Vaji esencial i portokallit të kuq biodinamik rrit shkëlqimin e lëkurës duke përmirësuar tonifikimin dhe elasticitetin.

Vaji i lules së pasionit i pasur me vitaminë C, beta-karoten dhe bioflavonoidë që forcojnë dhe mbron epidermën.

Vaji organik Tamanu ka një efekt rigjenerues dhe anti-plakje në lëkurë.

Vaji Inca Inchi është i pasur me vitamina dhe acide yndyrore që ristrukturojnë dhe riparojnë lëkurën.

Aplikojeni në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.

290mL

ULTRA-RICH BODY OIL

6.050 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro