WIFEY SET

3.000 L

Wifey Set është një set special  i krijuar për gratë ose nuset e ardhshme. Pavarësisht se kush, ku dhe në çfarë rrethanash martohesh – është e rëndësishme që atë ditë të ndihesh më e bukura në botë!

  •    * Doreza për heqjen e grimit On-The-Go heq grimin vetëm me ujë. Ajo do ta përgatisë në mënyrë të përkryer lëkurën për grimin e dasmës.
  • * Maska e gjumit prej sateni siguron një gjumë të mirë në prag të Ditës suaj të Madhe. Parandalon depërtimin e dritës së diellit në mënyrë që të mund të bëni gjumë të mjaftueshëm, shmangni fryrjet nën sy dhe do te dukeni yll në fotot e dasmës.
  •  * Shiriti i kokës Bunny Ears i mban flokët në vend dhe e bën grimin të lehtë. Asnjë qime nuk do të shfaqet në fytyrën tuaj ndërsa bëni make-up-in më të rëndësishëm ndonjëherë!

Të gjitha produktet janë të mbyllura në një çantë kozmetike elegante rozë ari që do të futet lehtësisht në çantën e shoqëruesen e nuses.

E dashur nuse! Na lëre neve stresin e kësaj dite. Ne do të kujdesemi për pamjen tënde së bashku me parukieren dhe estetisten tënde, dhe ti vetëm argëtohu!

WIFEY SET

3.000 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro