ZEN SET

2.200 L

GLOV Zen set përmban:

  • Dorezën më të shitur GLOV On-The-Go, e cila heq grimin vetëm me ujë, duke zëvendësuar 5 produkte të ndryshme të kujdesit – pastrues grimi, qumësht për heqjen e grimit për sytë, tonik, peeling dhe tampon pambuku. Produkti është i sigurt për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet. Fijet inovative depërtojnë butësisht në mikrostrukturën e lëkurës, duke e lënë atë plotësisht të pastër.
  • Dorezën masazhuese GLOV Skin Smoothing, e cila do të përballet një herë e mirë me celulitin e padëshiruar dhe do ta bëjë lëkurën të lëmuar dhe të tonifikuar. Kerkimet dhe studimet konfirmojnë se përdorimi i rregullt i dorezave përmirëson elasticitetin e lëkurës me 66% dhe redukton celulitin me 29%! GLOV Doreza për masazhimin e lëkurës – 91% viskozë bambu, 9% poliestër. Te lahet me dore

E gjithë kjo është e mbyllur në një çantë kozmetike praktike që do të akomodojë kozmetikën tuaj, furçat e grimit dhe gjithashtu do të jetë një këllëf i mrekullueshëm lapsash.

ZEN SET

2.200 L

Select your currency
ALL Albanian lek
EUR Euro