SOFTENING SHAVE CREAM

Original price was: 3400 Lekë.Current price is: 1700 Lekë.

  • Krem rroje hidratues
  • Pregatit lekuren duke lejuar qe te kaloje brisku pa asnje lloj rreziku prerje.
  • I pasur me agjent qetesues dhe lehtesues te bimeve
  • Forcon mbrojtjen e imunitetit te lekures ne saje te biofermenteve te saj.

Perdorimi- lani lekuren dhe perhapeni produktin ne zonat qe doni te rruheni .

Perberesit: Biodynamic juniper- qetesues dhe zbutes, lufton acarimin.

Boronica Patagoniane Organike, e cila konsiderohet si boronica me e fuqishme e gjetur ne natyre. Permban delfinidin I cili prodhon energji qelizore dhe ngadaleson procesin e plakjes.

Ethical bacurl- e pasur me vitamina A, B dhe C, antioksidantë dhe minerale, është jashtëzakonisht ushqyes dhe i butë në lëkurë dhe në flokë.

Biofermente-  ato furnizojne me lende ushqyese esenciale qelizat, gjithashtu duke marre masa per te kompesuar cdo mangesi. Ato forcojne kohezionin qelizor te indeve, duke I bere ato me kompakte. Stimulojne riparimin dhe rregullimin e lekures.

Nuk permban– PARABEN FREE / SILICONE FREE / PETROLATUM FREE / PEG, PPG & BG FREE / EDTA FREE / SYNTHETIC FRAGRANCE FREE / ARTIFICIAL COLORANTS FREE / GMO FREE / PHTHALATE FREE

 

SOFTENING SHAVE CREAM

Original price was: 3400 Lekë.Current price is: 1700 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro