WIFEY SET

3100 Lekë

Wifey Set është një set special  i krijuar për gratë ose nuset e ardhshme. Pavarësisht se kush, ku dhe në çfarë rrethanash martohesh – është e rëndësishme që atë ditë të ndihesh më e bukura në botë!

  •    * Doreza për heqjen e grimit On-The-Go heq grimin vetëm me ujë. Ajo do ta përgatisë në mënyrë të përkryer lëkurën për grimin e dasmës.
  • * Maska e gjumit prej sateni siguron një gjumë të mirë në prag të Ditës suaj të Madhe. Parandalon depërtimin e dritës së diellit në mënyrë që të mund të bëni gjumë të mjaftueshëm, shmangni fryrjet nën sy dhe do te dukeni yll në fotot e dasmës.
  •  * Shiriti i kokës Bunny Ears i mban flokët në vend dhe e bën grimin të lehtë. Asnjë qime nuk do të shfaqet në fytyrën tuaj ndërsa bëni make-up-in më të rëndësishëm ndonjëherë!

Të gjitha produktet janë të mbyllura në një çantë kozmetike elegante rozë ari që do të futet lehtësisht në çantën e shoqëruesen e nuses.

E dashur nuse! Na lëre neve stresin e kësaj dite. Ne do të kujdesemi për pamjen tënde së bashku me parukieren dhe estetisten tënde, dhe ti vetëm argëtohu!

WIFEY SET

3100 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro