MINERAL SUNSCREEN STICK SPF30 TROPICAL

3000 Lekë

  • Formuluar me oksid zinku, një filtër i sigurt dhe efektiv kundër diellit sipas ekspertëve të EWG, ky shkop mineral mbrojtës nga dielli formon një pengesë fizike që mbron nga rrezet UVA dhe UVB.Tekstura e tij aplikohet lehtë, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të ushqyer pa ndjesi yndyre.Vjen në një tub kartoni inovativ të biodegradueshëm për të reduktuar plastikën!Stiku kundër diellit i krijuar për lëkurë të ndjeshme: I testuar dermatologjikisht, formula e tij hipoallergjike redukton rrezikun e alergjivePa filtra UV potencialisht të dëmshëm për shkëmbinjtë koralorëMbrojtës kundër diellit me aromën tropikale, të certifikuar nga PETA

Out of stock

SKU: 46031 Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro