Tangle Teezer është një markë furçash flokësh që është krijuar për të zbërthyer flokët pa shkaktuar dëmtime ose dhimbje. Forma e saj unike dhe teknologjia e qimeve i zgjidh butësisht dhe lehtësisht flokët, edhe për ata me flokë të trashë, kaçurrelë ose të gjatë.

AKSESORË FLOKËSH

ORIGINAL MINI DINO MIGHTY

1600 Lekë

AKSESORË FLOKËSH

COMPACT STYLER GREEN JUNGLE

2500 Lekë

AKSESORË FLOKËSH

COMPACT STYLER Ivory Rose Gold

2500 Lekë
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro