HAND SOAP ORANGE

900 Lekë

  • Sapuni i duarve me ekstrakte të gjetheve të portokallit ndihmon në freskine dhe riparimin e lekures.
  • EWG Verified ™, hipoalergjik dhe i testuar dermatologjikisht, sapuni ynë i duarve përmban ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.
  • Fale fuqise se natyres, duart tuaja jane me te pastra dhe te shendetshme.
HAND SOAP ORANGE

900 Lekë

SKU: 44098 Categories: , , , , Tags: ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro