ORIGINAL TRUE BLACK

700 Lekë

“Sekreti” i Invisibobble® qëndron në formën e tij spirale, sepse  Invisibobble® e shpërndan presion në mënyrë të barabartë në bishtin tuaj, keshtu ju keni një mbajtje të fortë dhe të rehatshme.

  • Nuk lë shenje në flokët tuaj
  • Eshtë i papërshkueshëm nga uji
  • Rehati dhe mbajtje e forte pa presion
  • Nuk krijon dhimbje koke
  • I testuar dermatologjikisht
ORIGINAL TRUE BLACK

700 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro