MOISTURE MANIAC Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Rifreskoni dhe hidratoni flokët me shampon dhe balsam Bed Head Moisture Maniac. Ky formulim pa sulfate pastron flokët nga akumulimi i papastërtive, ndihmon në çkoklavitjen e flokëve me nyje dhe rrit rezistencën e flokëve ndaj dëmtimeve të ardhshme.

Flokët lihen të pastër, të rifreskuar, të lëmuar dhe të hidratuar!

Formuluar me një sistem pastrimi të butë pa sulfate që largon grumbullimet ​​për flokë të pastër dhe të freskuar, Kompleks Anti-Tangle për flokë të lëmuar dhe pa ngatërrim dhe vaj Argani, i cili është i pasur me antioksidantë dhe vitaminë E

E shkëlqyeshme për flokë pa jete dhe të thatë!

Masazhoni shampon në flokë të lagur, më pas shpëlajeni. Për shkak se shampo është pa sulfate, nuk do të shkumëzohet si një shampo normale, kështu që mos u shqetësoni nëse nuk keni shumë shkumë, ai ende po bën magjinë e tij!

MOISTURE MANIAC Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro