BABY DEEP MOISTURIZING SOOTHING CREAM

1800 Lekë

  • Kremi ynë qetësues hidratues i thellë për fëmijë përdor përbërës hipoallergjikë me burim natyral si tërshërën qetësuese dhe vajin e tërshërës për të mbrojtur, qetësuar dhe hidratuar lëkurën e të voglit tuaj gjatë gjithë ditës.
  • Thjesht aplikojeni këtë krem të testuar dermatologjikisht në lëkurën e foshnjës tuaj për të përmirësuar hidratimin natyral së lëkurës së tyre dhe për të lehtësuar kruajtjen.
  • Plus, për shkak se ne kujdesemi për familjen tuaj, formula jonë është EWG VERIFIED™.
BABY DEEP MOISTURIZING SOOTHING CREAM

1800 Lekë

SKU: 60812 Categories: , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro