KIDS 2IN1 SHAMPOO VANILLA & PEAR

1300 Lekë

  • Bëni kohën e banjës argëtuese me Shampo 2-në-1 – Vanilje dhe Dardhë. Formula jonë e butë, natyrale e pastrimit, është e përkryer për lëkurën delikate dhe kokën e vogël te femijes tuaj.
  • Jo irrituese, e testuar dermatologjikisht, shampoja e flokëve dhe trupit është e bërë me përbërës natyralë, me bazë bimore dhe hipoalergjike, si ekstraktet qetësuese të gjetheve të boronicës dhe ekstrakt detoksifikues të farës së moringës.
  • Pastroni flokët dhe trupin e fëmijës tuaj në një hap të vetëm, duke lënë më shumë kohë për të luajtur!
KIDS 2IN1 SHAMPOO VANILLA & PEAR

1300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro