Cinnamon + Ginger Chai Cleansing Bar – 100gr

800 Lekë

  • Sapun me Çaj te zi indian, Kanellë dhe Xhenxhefil
  • Një sapun me eksfolim të butë, i vlerësuar me çmime , për të pastruar dhe energjizuar.
  • Balta rozë redukton skuqjen dhe irritimin, ndërsa vajrat organike të kanellës dhe xhenxhefilit i japin lëkurës një nxitje energjie rigjallëruese. Glicerina hidraton dhe zbut lëkurën.
  • E përkryer për përdorim si në fytyrë ashtu edhe në trup.
  • Fitues në Beauty Shortlist Awards 2021.
  • Siguria e UpCircle: Çertifikuar nga Shoqata e Dheut Organik, 100% natyrale, vegane, pa vaj palme, e qëndrueshme dhe pa perberes te demshem. Prodhuar në MB.
  • Aplikojeni me ujë për të krijuar një shkumë kremoze. Për rezultate më të mira, vazhdoni me aplikimin e hidratuesit te fytyrës UpCircle dhe serumin organik të fytyrës.
  • 100gr
Cinnamon + Ginger Chai Cleansing Bar – 100gr

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro