Multitasking Extra Wide Headband

1400 Lekë

 

  • Një shirit i gjerë koke zëvendëson rrethat elastik, turbanet, kapëset e  flokëve  që mbledhin flokët gjatë grimit, trajtimeve të bukurisë ose lojërave sportive.
  • E bërë nga një mikrofibër speciale, përshpejton tharjen e flokëve.
  • Shiriti i kokës nuk demton,nuk ngatërron  dhe nuk I elektrizon flokët.
  • Përbërja: 80% poliestër, 20% poliamide (të paktën 50% e materialeve riciklohen)

 

Multitasking Extra Wide Headband
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro