GLOV Headband for easy care – Bunny Ears

1600 Lekë1900 Lekë

  • Shiriti i kokës Bunny Ears i ëmbël ngjyrë rozë, i cili lehtëson aplikimin e maskave dhe pastrimeve, duke mbrojtur dhe lënë flokët tuaj të padëmtuar. Materiali 100% poliester, lajeni me dore
GLOV Headband for easy care – Bunny Ears
SKU: N/A Categories: , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro