EYE CREAM with Hyaluronic Acid & Coffee – 15mL

2750 Lekë

  • Krem sysh me acid hialuronik dhe kafe
  • Një krem i butë i aprovuar dermatologjikisht për sytë
  • Freskon dhe rinovon lekuren, duke reduktuar shfaqjen e rrathëve të zinje dhe rrudhave të holla.
  • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës. Përdoreni si në mëngjes ashtu edhe në mbrëmje. Kremi për sytë duhet të jetë pjesa e parë e seksionit hidratues të rutinës suaj të kujdesit të lëkurës.
  • Ky krem për sytë është bërë me vaj kafeje të nxjerrë nga llumi i ripërdorur dhe ekstrakt anti-inflamator i lëvores së panjeve, një nënprodukt i industrisë së drurit.
  • Siguria e UpCircle – 100% vegane, pa egërsi, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. E vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini.
  • Merni një sasi të vogël kremi në majat e gishtave tuaj. Lyejeni zonën delikate të syve dhe lëreni kremin të perthithet nga lëkura.
  • 15ml
EYE CREAM with Hyaluronic Acid & Coffee – 15mL

2750 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro