Face Moisturiser with Vitamin E – Travel size

1800 Lekë

  • Ky krem hidratues fitues i shumë çmimeve është i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  • Pluhuri i arganit i pasur me vitaminë E, kombinohet me gjalpin e kakaos qetësues për lëkurën, aloe vera dhe portokall i kuq.
  • I ricikluar, i ripropozuar, i ridashuruar, Ky krem fytyre i aprovuar dermatologjikisht është i pasur me vitaminë E antioksiduese.
  • Fitues i “Hidratuesit më të mirë” në çmimet e bukurisë natyrore të shëndetit 2021. Fitues në çmimet e listës së ngushtë të bukurisë 2021.
  • Siguria e UpCircle : 100 % vegan, i miratuar dermatologjikisht dhe i prodhuar në Mbretërinë e Bashkuar. I vendosur në një kavanoz qelqi me kapak alumini – paketim plotësisht i riciklueshëm. I mirë për ju, I mirë për botën qe na rrethon.
  • Aplikojeni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Masazhojeni derisa të përthithet kremi. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës dhe për përdorim të përditshëm
  • 30ml

Out of stock

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro