PREGNANCY FOAMING FACE CLEANSER

2400 Lekë

A keni vënë re ndonjëherë se nënat në pritje duket se kanë një shkëlqim të bukur rreth tyre? Kjo për shkak se, kur jeni shtatzënë, trupi juaj prodhon 50% më shumë gjak. Kjo rritje e qarkullimit të gjakut bën që fytyra juaj të jetë më e ndritshme. Pastruesi ynë qetësues i fytyrës me shkumë natyrale është formuluar me përbërës natyralë, hipoallergjikë dhe pa shqetësime për t’ju ndihmuar të mbani atë shkëlqim

Përmban një shkumë të mëndafshtë, teksturë të këndshme dhe formulë të lehtë për t’u aplikuar.

Aroma delikate e luleve të mollës, ekstrakte të gjetheve të arganit që dihet se përforcojnë strukturën e lëkurës, lëkurën e fortë dhe të lëmuar.

Bërë vetëm nga përbërës me bazë bimore dhe minerale. Pa natrium laureth sulfate, një surfaktant i kontaminuar me kimikate që shkaktojnë kancer (1,4-dioksan dhe oksid etilen). Pa konservues potencialisht të dëmshëm si fenoksietanoli, parabenë, formaldehid ose çlirues formaldehid, alkool benzil dhe MIT.

Perdorimi: Lagni lëkurën me ujë të ngrohtë dhe masazhoni butësisht fytyrën dhe qafën për pastrim të butë. Shpëlajeni tërësisht me uje te ftohte.

PREGNANCY FOAMING FACE CLEANSER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro