Gold Lamp & Blackcurrant-Cedarwood Gift set

5750 Lekë

Dizajn unik xhami në një nuancë të ndezur prej ari, llamba aromatike perben stil brenda shtëpisë ndërsa ju mund te çlodheni me aromën pikante joshëse të trëndafilit, piper magjepsës, kanellës së ngrohtë dhe dru kedri të pasur.

Setet tona të dhuratave të llambave nga koleksioni Heritage’ janë ideale dhe përmbajnë gjithçka që ju nevojitet për të filluar udhëtimin tuaj të aromave në shtëpi.

Gold Lamp & Blackcurrant-Cedarwood Gift set

5750 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro