KITCHEN CLEANER

850 Lekë

  • Pastruesi i kuzhinës është natyral, efikas dhe hipoalergjik, i cili do ta bëjë kuzhinën tuaj të shkëlqejë nga pastërtia.
  • Falë formulës së saj jo toksike e cila ka përbërës të bazuar në bimë dhe minerale si saponina (një agjent pastrues natyral) banakët dhe pajisjet tuaja do të pastrohen plotësisht dhe do të shpetojne nga yndyra.
  • Spërkatni gjithçka, nga furra, mikrovala deri tek pianura juaj, nga graniti në mermer te kuarci… nuk ka nevojë për shpëlarje dhe nuk le shenja!
  • ECOLOGO dhe PETA e Çertifikuar, vegane dhe e biodegradueshme, ky pastrues i fuqishëm dhe natyral ka erë agrumesh dhe te jep gjalleri ne kuzhine.
KITCHEN CLEANER

850 Lekë

SKU: 40680 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro