FLOOR & TILE CLEANER

850 Lekë

  • Ka gjithçka që kërkoni në një produkt pastrimi: është edhe natyral edhe efikas.
  • Falë formulës së saj jo toksike e cila përmban përbërës të bazuar në bimë dhe minerale si saponina (një agjent pastrues natyral) dyshemetë tuaj të laminuar, prej druri, pllakash, qeramike dhe mermeri , do të pastrohen me shkëlqim dhe pa ngjitje!
  • Plus, pastruesi i dyshemesë së lëngshme vegane i Certifikuar PETA ka një aromë natyrale të lëkurës së agrumeve, kështu që e gjithë shtëpia juaj do të ketë erë të freskët.
  • Ky pastrues i dyshemesë është i Certifikuar ECOLOGO , i qëndrueshëm, i biodegradueshëm dhe hipoalergjik, kështu që është i mirë si për ju ashtu edhe për planetin.
FLOOR & TILE CLEANER

850 Lekë

SKU: 40510 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro