WINDOW & MIRROR CLEANER

850 Lekë

  • Eshtë pastruesi natyral dhe efikas që keni kërkuar per xhamat, pasqyrat dhe dritaret tuaja.
  • Falë formulës së saj jo toksike e cila përmban përbërës me bazë bimore dhe minerale si saponina, një agjent pastrues natyral, pasqyrat, dritaret dhe sipërfaqet e xhamit do të shkëlqejnë nga pastertia!
  • Ky pastrues është i paketuar në një shishe praktike. Spruconi, kaloni nje picete te paster dhe nuk keni nevojë të shpëlaheni pas sprucimit për të shijuar një rezultat pa vija.
  • Hipoalergjik, i Çertifikuar PETA dhe vegan, ECOLOGO i Çertifikuar dhe i biodegradueshëm, ky pastrues i fuqishëm ka një aromë natyrale të lëkurës së agrumeve, kështu që e gjithë shtëpia juaj do të ketë erë të freskët.
WINDOW & MIRROR CLEANER

850 Lekë

SKU: 40280 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro