MINERAL SUNSCREEN STICK SPF30 UNSCENTED

3000 Lekë

Formuluar me oksid zinku, një filtër i sigurt dhe efektiv kundër diellit sipas ekspertëve të EWG, ky shkop mineral mbrojtës nga dielli formon një pengesë fizike që mbron nga rrezet UVA dhe UVB.

Tekstura e tij aplikohet lehtë, duke e lënë lëkurën tuaj të butë dhe të ushqyer pa ndjesi yndyre.

Vjen në një tub kartoni inovativ të biodegradueshëm për të reduktuar plastikën!

Stiku kundër diellit i krijuar për lëkurë të ndjeshme: I testuar dermatologjikisht, formula e tij hipoallergjike redukton rrezikun e alergjive

Pa filtra UV potencialisht të dëmshëm për shkëmbinjtë koralorë

Mbrojtës kundër diellit me aromën e luleve te portokallit, të certifikuar nga PETA

MINERAL SUNSCREEN STICK SPF30 UNSCENTED

3000 Lekë

SKU: 46030 Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro