COLOUR GODDESS CONDITIONER

2400 Lekë

  • Ky kondicioner per floke te lyer është i mbushur me vaj për të ndihmuar në mirëmbajtjen dhe gjallerine e ngjyrave.
  • Ushqen, hidraton dhe zbut flokët me ngjyrë për të simuluar një përfundim me shkëlqim si ne sallon.
  • Formuluar me Vaj të Bajames së ëmbël që është i pasur me vitamina dhe antioksidantë dhe dihet se i zbut dhe hidraton flokët, Gjalpë Shea për ushqimin , Panthenol që shndërrohet në vitaminë B5 për hidratim, një kondicioner pa Silikon për t’i lënë flokët të lëmuar, Vitamina E dhe Fara e Linit që janë antioksidantë të fuqishëm, Vaj Kokosi për ushqim dhe hidratim dhe Keratin për të ndihmuar në strukturimin dhe riparimin e flokëve.
  • Aromë kafe/karamel.
  • I pershtatshem per floke te lyer (brune, te kuqe dhe karrote). Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem. Per rezultate me te mira perdoreni me Shampon Colour Goddess
COLOUR GODDESS CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro