TRIANGLE DEE

900 Lekë

  • Pllakat e aluminit per te krijuar dhe shfrenuar fantazine tuaj
  • Dizenjues te ndryshem kane kontribuar per te krijuar mijera figurina per cdo sezon te vitit
  • Aplikim i thjesht si nje profesioniste e vertete. Te duhet vetem manikyri dhe vula e stampimit per te krijuar forma, figurina dhe dizajne nga me te ndryshmet.
TRIANGLE DEE

900 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro