RECOVERY Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

  • Jepuni flokëve të thatë hidratimin e merituar me Shampon dhe balsam e Bed Head Recovery! Me një teknologji të jashtëzakonshme që ndihmon përbërësit hidratues të qëndrojnë në flokë gjatë gjithë ditës.
  • Kjo shampo dhe balsam hidratues pastron thellësisht dhe zbut flokët e thatë, ndihmon gjithashtu ne mbrojtjen nga dëmtimet në të ardhmen. I lë flokët me shkëlqim, të butë dhe të shëndetshëm.
  • Formuluar me Glicerinë për hidratim dhe kondicionim, Dimethiconol për të mbrojtur flokët nga dëmtimet në të ardhmen dhe për të mbajtur flokët të shëndetshëm, Silikone për të rritur butësinë dhe shkëlqimin, Ekstraktin e Kaktusit të Dardhës, i cili është i njohur për vetitë e tij shëruese.
  • Aromë energjike.E pershtatshme per floke te thate, mund te perdoret edhe nga floket e lyer. Per rezultate me te mira te perdoret me Recovery Conditioner.
RECOVERY Shampoo & Conditioner

Original price was: 4600 Lekë.Current price is: 3680 Lekë.

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro