Bamboo Touch Comb Thick Hair

600 Lekë

Krehërat tanë të rinj bambu janë bërë nga material 100% bambu.

Rezistentë ndaj lagështirës; një përhapje e mirë e vajit tuaj natyral në të gjithë flokët tuaj; një prekje e butë në skalpin tuaj , por jo më pak e rëndësishme, bambuja është më e fortë, më e lehtë dhe më e qëndrueshme se druri.

Ky krehër i plotë është bërë posaçërisht për flokët më të trashë dhe mund të jetë i përshtatshëm edhe për flokët afro, për një rezultat të shkëlqyeshëm dhe të shëndetshëm!

Veçoritë:

  • Krehëri bambu miqësor me mjedisin (e certifikuar nga FSC)
  • Vegane
  • Bambu është më i fortë, më i lehtë dhe më i qëndrueshëm se druri
  • I butë në lëkurën e kokës
  • Rezistencë e mirë ndaj lagështirës
  • Anti-statike
  • I pershtatshem per floke mesatare dhe te trashe, te drejte, me onde ose kacurrela
  • Mund te përdoret edhe per mjekren
Bamboo Touch Comb Thick Hair

600 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro