SMALL TALK

2600 Lekë

  • Kremi Small Talk nga Bed Head: Një formulim i fuqishëm voluminues, jo vetëm i dizajnuar, por i përdorur nga profesionistët e salloneve.
  • Ai është arma sekrete e Bed Head për flokë tepër të trashë dhe voluminoz!
  • Parandalon gjithashtu grumbullimin statik dhe zbut elektrizimin dh shpupuritjen
  • Formuluar me Styleze për volum, trup dhe teksturë, edhe me hidratim super të lartë, agjent Anti-Statik për një pamje të lëmuar me më pak shpupuritje, dhe Pro Vitaminë B5 për të mbajtur hidratimin e flokëve.
  • Rekomandohet per floke te holle, pa volum dhe te sheshte
  • Aplikoni 1-3 pompa, në varësi të gjatësisë, ne flokë të tharë me peshqir.Krihini për shpërndarje të barabartë dhe më pas thajini flokët për të aktivizuar produktin dhe për të rritur volumin.Këshilla e vlerfshme: për floket onde ose kacurrela, perdorni difusor per tharje.
  • 240mL
SMALL TALK

2600 Lekë

Categories: , , , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro