DAILY SHOWER & TILE CLEANER

850 Lekë

  • Pastrues natyral për pllaka dhe kabinen e dushi qe vertete funksionon
  • Me përbërës të bazuar në bimë dhe minerale si saponina, një agjent i fuqishëm pastrues natyror dhe surfaktantët e bërë nga glukoza dhe alkoolet yndyrore me prejardhje nga bimët.
  • Nje aromë e freskët dhe e pastër nga agrumet., ben qe pastrimi te mos jete stres
  • Largon shkumën e sapunit, smerçin dhe mykun.Thjesht spërkateni pas dushit tuaj të mëngjesit dhe kaloni nje sfungjer te paster.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme: i testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik për të minimizuar acarimin e lëkurës.
  • ECOLOGO®Certifikuar: pastrues shtëpiak i qëndrueshëm dhe i biodegradueshëm.
DAILY SHOWER & TILE CLEANER

850 Lekë

SKU: 40380 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro