Eye Roller

1250 Lekë

  • Për rrathët e errët dhe sytë e fryrë
  • Një aksesor per syte, pa plastikë dhe unisex për masazh me kremin ose serumin e syve për perthithje më të thellë, duke i lënë sytë tuaj më të shndritshëm, të qetë dhe të freskët!
  • Ndihmon në rritjen e qarkullimit te gjakut për një shkëlqim të shëndetshëm.
  • Gjithashtu ndihmon në përmirësimin e tonit të lëkurës, strukturës së lëkurës dhe tensionit të fytyrës.
  • Përveç kësaj, dizajni i tij unik nuk është si askush tjetër! Fundi i dorezës eshte i sheshtë dhe mund të përdoret për të marre produkt nga vazot dhe per ti vendosur ne fytyre. Koka në formë topi lehtëson aksesin në rrudhat dhe konturet me fine, duke e bërë atë të përshtatshme për t’u përdorur në të gjithë zonën orbitale.
  • Këshillë: Mbajeni në frigorifer për efekt ftohës shtesë!
Eye Roller

1250 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro