SUBRINA KIDS 2IN1 SHOWER GEL & SHAMPOO

800 Lekë

  • Shampo jonë e parë profesionale, e krijuar posaçërisht për fëmijë.
  • Njihuni me Baloo, ariun tonë superhero, i cili do të ndihmojë në shmangien e të gjitha pakenaqesive gjatë banjës.
  • Eshtë i testuar dermatologjikisht dhe është shumë i butë për flokët dhe lëkurën. Me përbërës jo irritues të përzgjedhur me kujdes, është pa SLES dhe aromatizohet me parfum jo alergjik.
  • Lloji i flokëve: për lëkurën dhe flokët e fëmijëve.
SUBRINA KIDS 2IN1 SHOWER GEL & SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro