NOURISHING & STRENGTHENING SHAMPOO

1500 Lekë

  • E pasur me yndyrna të shëndetshme dhe antioksidant, gjethet e ullirit janë gjithashtu të mbushura me lëndë ushqyese.
  • Me nje arome që na kujton dardhën dhe xhinxherin, shampoja ushqyese dhe forcuese kombinon me se miri gjethet e ullirit me vajin e farave te rrushit (i përdorur gjerësisht për vetitë e tij shëruese dhe hidratuese).
  • Ideale për flokë të thatë dhe të dëmtuar.Për rezultate më të mira në riparimin e dëmtimit, përdorni balsamin  Ushqyes & Forcues pasi përdorni shampon.
  • EWG Verified ™, hipolergjik dhe i testuar dermatologjikisht, kjo shampo përfshin ekstrakt të farës së moringës, i njohur për vetitë e tij kundër ndotjes.

NOURISHING & STRENGTHENING SHAMPOO

1500 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro