RESURRECTION CONDITIONER

2400 Lekë

  • Eshtë krijuar nga profesionistë për të lënë flokët e dëmtuar të duken më elastik, të butë dhe të shëndetshëm. Ky kondicioner për riparimin e dëmtimeve ka teknologji të patentuar, e cila ndihmon që kombinimi unik i përbërësve të kujdesit për flokët, të qëndrojnë në flokë gjatë gjithë ditës.
  • Kondicioneri ndihmon në riparimin e flokëve të thatë dhe të dëmtuar, i ushqen dhe i hidraton.
  • Formuluar me Amodimethicone për të ndihmuar në riparimin e dëmtimeve të jashtme dhe zbutjen e kutikulës së flokëve në mënyrë që ato të duken më të shëndetshëm dhe të ndjehen të qetë, Kloruri Behentrimonium për lagështirë, kondicionim dhe ushqim dhe Ekstraktin Selaginella Lepidophylla, i njohur gjithashtu si ‘bima e ringjalljes’ me vetitë e mbajtjes së hidratimit.
  • Aromë me lëng frutash.E pershtatshme per floket te dobet dhe te demtuar. Aplikohet ne gjatesi pas shampos, duke e lene te veproje 3-5 minuta, me pas shpelaje me uje te bollshem Per rezultate me te mira te perdoret me Resurrection Repair Shampo.
RESURRECTION CONDITIONER

2400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro