VOLUMISING HAIR BATH

3400 Lekë

  • Shampo volumi per floke te holle, te pajete dhe pa forme.
  • Pastron flokun e holle ne menyre delikate, duke I dhene volum dhe fortesi qe nga rrenja
  • Calendula, barbarozë, mandarinë,  koriandër,  aromat lulëzuese dhe stimuluese, për një trajtim që ofron tonifikim dhe volum per  flokët e imët dhe qe kane prirje per shpupuritje.

Perberesit: Yarrow biodinamik stimulon mikro-qarkullimin duke permirsuar shendetin dhe forcen e structures se flokeve. Xhinxher organik  anti-oksidant I cili ka veti stimuluese pastrimi dhe eshte antiseptic. Ethical oriz lejla I pasur me antocianine, e cila ka nje ngjyre karakteristike vjollce dhe eshte ideale per floket e holle, te brishte dhe te demtuar, pasi I rikthen forcen dhe energjine.

Nuk permban:  SLS & SLES / PARABENS / PETROLATUM / PEG, PG & BBG / EDTA / SYNTHETIC FRAGRANCE / ARTIFICIAL COLORANTS

VOLUMISING HAIR BATH

3400 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro