Organic Face Serum with Coffee Oil – Travel size

1200 Lekë

  • Serum hidratues i fytyres fitues i shumë çmimeve,  për të gjitha llojet e lëkurës me vaj jojoba, buckë deti dhe trëndafili. I miratuar dermatologjikisht.
  • Përdoreni në mëngjes dhe në mbrëmje për të ndihmuar në rritjen e kolagjenit dhe për të mbajtur lëkurën të fortë. Të pasura me vitaminë C, kafe të pasur me antioksidantë dhe vajra trëndafili zbehin njollat ​​e errëta dhe plagët duke ndriçuar lëkurën.
  • Gjithashtu i shkëlqyeshëm si vaj për flokët ose mjekrën – vaji i jojobës zbut flokët ndërsa trëndafili e mban lëkurën poshtë të shëndetshme dhe redukton irritimin.
  • Aplikojeni pas hidratuesit – pasi ky serum është 100% me bazë vaji,  funksionon si hidratues duke formuar një mase mbrojtëse mbi lëkurën tuaj.
  • Siguria e UpCircle : Organike e çertifikuar, 100% natyrale, e miratuar dermatologjikisht, vegane, e qëndrueshme dhe pa egërsi. E vendosur në një shishe qelqi.
  • Aplikoni disa pika në majat e gishtave dhe masazhoni në lëkurë. Aplikojeni pas hidratuesit – pasi ky serum është 100% me bazë vaji, ai ruan hidratimin e siguruar nga kremi hidratues duke formuar një mase mbrojtëse mbi lëkurën tuaj.
  • 10ml
Organic Face Serum with Coffee Oil – Travel size

1200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro