TINTED MINERAL SUNSCREEN FACE STICK SPF30

2200 Lekë

  • Mbroni fytyren nga rrezet e diellit duke i dhene edhe nje ngjyre te lezetshme njekohesisht.
  •  Ky krem mineral mineral formon një pengesë fizike që mbron nga rrezet UVA dhe UVB.
  • Ngjyra e tij universale përzihet bukur me të gjitha nuancat e lëkurës dhe ka një nuancë të pastër që perhapet pa lënë mbetje ne lekure.
  • Kombinimi i vajit të kokosit dhe gjalpit shea rrit hidratimin duke e lënë lëkurën tuaj të ndjehet e lëmuar dhe e ushqyer, ndërsa i jep fytyrës një shkëlqim të shëndetshëm.
  • Paketimi në tub kartoni inovativ i biodegradueshëm për të reduktuar plastikën!
  •  Hipoalergjik, i testuar dermatologjikisht dhe pa aromë, ky krem mbrojtës kundër diellit është i butë për lëkurën e ndjeshme.
  • Eshtë mjaft i vogël për t’u futur në çantën tuaj, gjë që e bën më të lehtë aplikimin në lëvizje.
  • Pa filtra UV potencialisht të dëmshëm, pa aromë, e certifikuar nga PETA, vegan dhe i pademshem per shendetin.
TINTED MINERAL SUNSCREEN FACE STICK SPF30

2200 Lekë

SKU: 46041 Categories: , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro