SUBRINA DETOX SHAMPOO

800 Lekë

  • Shampo speciale që pastron butësisht, hidraton dhe ofron rehati në lëkurën e kokës.
  • Më e mira në kombinim me Skrab Detox Scalp.
  • Përbërësit aktivë: Ekstrakt Calendula, Betaine.
  • Lloji i flokëve: Perfekt për skalpin e irrituar dhe të thatë.
SUBRINA DETOX SHAMPOO

800 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro