SUBRINA SILVER MASK

1200 Lekë

  • Maskë kundër të verdhës që neutralizon në mënyrë efektive tonet e padëshiruara dhe rrit theksimet e platinit.
  • Ushqen dhe rigjeneron thellësisht flokët, duke i lënë flokët bjonde dhe të argjendta të duken më të lëmuara dhe më të shndritshme.
  • Per nje shtesë proteinash, ne shtuam keratin, që u jep flokëve forcë dhe ndjesi të mëndafshtë.
  • Përbërësit aktivë: Glicerinë, Keratinë, Vitaminë E.
  • Lloji i flokëve: Flokë biondë, gri ose te dekoloruar
  • Perdorimi: Aplikojeni maskën në mënyrë të barabartë në flokë të pastër, lëreni për 5-7 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht. Kur përdoret në flokë porozë dhe te demtuar kohën e mbajtjes shifet me sy te lire. Mos e përdorni më shpesh se një herë në javë.
SUBRINA SILVER MASK

1200 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro