CURLS ROCK AMPLIFIER

2300 Lekë

Aktivizuesi i kaçurrelit për të përcaktuar dhe ndarë kaçurrelat
Rrit kaçurrelat natyrale dhe zbut ondet. Hidraton dhe mbron nga nxehtësia. Jep mbajtje dhe kontroll. Krijon stil dhe shkëlqim

CURLS ROCK AMPLIFIER

2300 Lekë

Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro