TOP COAT GLITTER 7.3ML

Original price was: 3400 Lekë.Current price is: 2380 Lekë.

CND™ Shellac™ Alluring Trilogy Koleksioni i Top Coat

Zbuloni 3 Top Coat me efekte speciale si:

Mat , nje shtrese e holle dhe ngjyra juaj transformohet ne nje kadife te bute me efekt mat

Glitter, nje shtrese e holle dhe ngjyra juaj do te kete nje vello me micro-xixa te kuqe, blu dhe jeshile

Pearl, nje shtrese e holle mbi ngjyren e aplikuar dhe efekti i perles do te jete i mahnitshem

TOP COAT GLITTER 7.3ML

Original price was: 3400 Lekë.Current price is: 2380 Lekë.

Categories: , , ,
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro