ALL PURPOSE CLEANER

850 Lekë

  • Pastruesi gjithperfshires është natyral dhe efikas. Falë formulës së tij jo toksike e cila përmban përbërës me bazë bimore dhe minerale si saponina, një agjent pastrues natyral, e gjithë shtëpia juaj do të jetë e pastër dhe e fresket!
  • Ky pastrues i fuqishëm i Çertifikuar ECOLOGO i qëndrueshëm dhe i biodegradueshëm largon papstertite, mykun dhe pluhurin.
  • Përdorni këtë spray pastrimi tërësisht natyror në çdo sipërfaqe të fortë, nga pajisjet, mermeri dhe deri te kuarci.
  • I përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme: i testuar dermatologjikisht dhe hipoalergjik për të minimizuar acarimin e lëkurës.
ALL PURPOSE CLEANER

850 Lekë

SKU: 40180 Categories: , , , Tag:
Select currency
ALL Albanian lek
EUR Euro